ETTEVÕTTEST

Poolsaare Ärimaja OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille tegevusalaks on äripindade arendamine Viimsi poolsaarel.

Poolsaare Ärimaja OÜ eesmärgiks on pakkuda väike- ja keskmistele ettevõtetele äripindu efektiivseks  ja paindlikuks tegevuseks Viimsi poolsaarel.

Poolsaare Ärimaja OÜ on orienteeritud kontseptsioonile, kus äripindadel on olemas esindussalong, kontor ja ladu ning on eelkõige mõeldud ettevõtetele, mille tegevusalaks on väiketootmine ja/või kaupade müük.

Lisaks pakub Poolsaare Ärimaja OÜ ettevõtetele ja eraisikutele väikeladude teenust. Pakutavatel pindadel on võimalus hoiustada ka oma hobiliikureid üle talve.

Poolsaare Ärimaja on täielikult orienteeritud klientide ruumivajaduse lahendamisele. Planeeritud kasutusotstarbest sõltuvalt on võimalik komplekteerida just enda vajadustele vastava pinna. Pakutavate ruumide suurus on vahemikus 20–210m2. Sobiva suurusega pindasid saab rentida nii lühi- kui ka pikaajaliseks perioodiks.

Tänu kõrgetele lagedele (6,2 m) on ruume võimalik ehitada kahetasapinnaliseks ning teha valikuid muude lisavõimaluste osas. Iga äriboks on varustatud vee- ja kanalisatsiooniga. Igal äriboksil on oma sundventilatsioon soojustagastusega, konditsioneer esindus- ja kontoripinnal.

Iga äriboksi rentnik saab oma kõrvalkulusi (küte, elektrienergia) ise reguleerida ja see annab ettevõtjale olulise eelise tegeleda oma põhitegevusega.

0 –korruse ladude kompleks on 2,3 m kõrguste lagedega ja aastaringse  küttega, rendile andja tagab laoboksi aastaringse temperatuuri +10C. Ladudes on sundventilatsioon.

Selleks, et pakkuda klientidele maksimaalselt palju erinevaid kasutusvõimalusi, oleme kogu ärimaja varustanud ka õli ja liiva püüduriga.

Tammneemes asuv Viimsi Ärimaja on ettevõtte esimene ärimaja poolsaarel ja neid on plaanis arendada juurde.

Oleme huvitatud investeerima logistiliselt heasse asukohta Viimsi poolsaarel, kus võimaldatakse püstitada analoogse konseptsiooniga ärimaja.

Kompaktsus

Viimsi Ärimaja on hoone, kus on ühendatud kauplus, kontor ja ladu.

Selline multifunktsionaalne lahendus on Teie ärile sobiv, sest:
1. Annab Teile võimaluse hoida oma ettevõtte tegevus ühe katuse all;
2. Välistab liigse ressursikulu poest lattu või kontorisse sõitmisel ja asjaajamisel;
3. Tagab mugavuse nii Teie klientidele kui ka töötajatele, lisaks ka kontrolli oma ettevõtte tegevuse üle.

Soliidsus

Viimsi Ärimaja on esindusliku ja valgusküllase ilmega, mis annab võimaluse teha silmapaistvat valgusreklaami ettevõtte aktiivseks turustamiseks. Viimsi Ärimaja tagab töötajatele mõnusa töökeskkonna, tasuta parkimise* ja Teie ettevõtte toodete efektiivse presenteerimise. Viimsi Ärimaja ehitamisel on arvestatud kõrgemaid kehtivaid ehitusstandardeid ja potentsiaalsete klientide võimalikke vajadusi.

Efektiivsus

Viimsi Ärimaja hoone on ehitatud kvaliteetselt ja kaasaegseid eurostandardeid järgides, mis tagavad kõrge energiasäästlikkuse ja märkimisväärse püsikulude kokkuhoiu võrreldes vanemate, sama klassi hoonetega.